Head Office in New-York

775 New York Ave, Brooklyn, NY 11203

Phone: +1 202-415-7234

Email:w.door@gmail.com

Request a Quote

Looking for a quality and affordable builder for your next project?

Toll Free

1-800-987-6543

Working Hours

We are happy to meet you during our working hours. Please make an appointment.

 • Monday-Friday: 9am to 5pm
 • Saturday: 10am to 3pm
 • Sunday: Closed

Kurumsal

Firmamız 1995 yılında yakut jaluzi cam sanayi tic. Adıyla 150m² alan içerisinde mustafa ve Mehmet Kocatürk kardeşler tarafından kaliteli ve daha iyi hizmet vermeyi prensip edinerek cam sektörüne başlamıştır. Gelişen iş kapasitesi müşteri ve siparişler doğrultusunda 2000 yılı ve zaman içerisinde 300m²,500m² ve 800m² alana çıkarak düz cam ısı cam temperli cam ve ısı cam arası jaluzi perde imalatıyla hizmet vermeye devam etmiştir. Gelişen teknoloji ve kalifiye personellerle her geçen gün ürün ağını hızla geliştirmiştir

2015 yılında kalite ve yenilikciği esas alarak ürün portföyüne yakut door alüminyum soğutucu dolap kapak sistemi imalatına başlamıştır. 2016 yılında 1500m² alan içerisinde yatırımlarına devam etmektedir. 2019 yılında yeni bir yatırıma daha imza atan firmamız amörtisör kol imalatına girerek yeni bir iş ağı daha oluşturdu ve bunun yanında soğutmayla alakalı alüminyum profil satışına da girmiş bulunmaktadır Dışarı hiçbir bağlantı olmadan kendi ürününü kendi projelerini çizerek ülkemiz başta olarak Avrupa orta doğu balkanlar uzak doğu ve Afrika pazarında sektörünü büyütmektedir.

 • 25

  Ürün
 • 40+

  Ülke
 • 1000

  Mutlu Müşteri
 • 26+

  Yıllık Tecrübe
Bir sebebin var

Sadece Bizi Seçin!

Sizin için kendi ürününü, kendi projelerini çizerek hizmetlerini sunan bir firmayız.

Müşteri Odaklılık

Yaklaşımımız, eldeki zorluğun ölçeği veya karmaşıklığı ne olursa olsun, müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak anlamaya ve sözlerimizi yerine getirmeye olan sarsılmaz bir odaklanma ile yönlendirilir. Müşterilerimizle işbirliği içinde çalışarak, gerekli zaman, maliyet, kalite, güvenlik ve sürdürülebilirlik sonuçlarını elde etmek için en iyi uzmanlığın ve kaynakların kullanılmasını sağlayarak, konseptten projenin her aşamasına kadar özel ekipler ve çözümler geliştiriyoruz.